Dobra passa nadal trwa!

• autor: dominikah, 2014-03-29 18:18

GKS Krupiński Suszec 3:2 GKS II Katowice

Więcej informacji TUTAJ

GKS Krupiński zwyciężył po raz 12 w tym sezonie! Tym razem 3 punkty udało się zgarnąć po bardzo ciężkim i zaciętym pojedynku z GKS-em II Katowice. Już pierwsze minuty spotkania w Suszcu zapowiadały pełen twardej gry oraz ciekawych akcji mecz. Gracze Gieksy zdołali wyjść na prowadzenie już po dwóch minutach gry. Bramkarza z Suszca pokonał Michał Zieliński, który był także autorem drugiej bramki w 39 minucie. 0:2 Wśród zawodników z Suszca jako pierwsi szansę na zdobycie gola mieli Winkler i Cimała, jednak nie wykorzystali oni swoich okazji. Lepiej poradził sobie jednak Kuś, który w 45 minucie oddał celny strzał na bramkę. Chwilę później arbiter zakończył pierwszą połowę meczu, po której GKS II Katowice prowadził 1:2.

Druga część spotkania układała się lepiej dla naszej drużyny, dzięki czemu udało się doprowadzić do remisu. W 74 minucie gry piłka trafiła do Babiaka, który wykorzystał sytuację i zdobył bramkę wyrównującą na 2:2. W 81 minucie gola, który zapewnił Krupińskiemu zwycięstwo zdobył Kamil Pancer.

Dzięki wygranej Krupiński zbliżył się do wicelidera z Pszczyny. Po sobotnim remisie Iskry z Drzewiarzem Jasienica, GKS traci do niej już tylko 2 punkty.

Skład GKS Krupiński Suszec: Wilczewski, Styczeń, Tumula, Kachel, Mikołajec, Malcher (K.Biedrzycki), Kuś (Góra), Habor (Babiak), Cimała, Winkler, Pancer (Szuster)

Bramki dla GKS-u:                                                         Żółte kartki:

45 min. - KUŚ                                            Marek Malcher,  Łukasz Winkler